fbpx

Cześć!

Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych w swojej branży w Polsce.
Przeprowadzam profesjonalne przeglądy szafy, buduję stylowe garderoby podczas zakupów oraz prowadzę kompleksowe 3-dniowe metamorfozy klientów. Najczęściej pracuję z klientem biznesowym oraz premium, któremu zależy na profesjonalnej usłudze.
Stworzyłam również kursy online – Kobieta z Klasą oraz Stylowa w Pracy – z myślą o osobach, którym zależy na budowaniu własnego stylu, ale nie zawsze mają czas oraz fundusze na spotkanie z osobistą stylistką. Od 2019 roku kursy ukończyło już ponad 500 kobiet mieszkających na całym świecie. Prowadzę również szkolenia dla przyszłych osobistych stylistek oraz szkolenia biznesowe dla pracowników różnych firm.

Moja wiedza wywodzi się przede wszystkim
z praktyki, z wielu godzin spędzonych na zakupach i poświęconych pracy
z klientem. 

Jak do tego doszło?

Po ukończeniu studiów ekonomicznych podjęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce zostałam managerem zespołu. Wtedy myślałam, że to najlepsza droga, jaką mogłam obrać, ale po kilku latach zrozumiałam, że mam za bardzo kreatywną duszę i potrzebuję czegoś więcej. Marzyłam o tym, aby mieć niezależny zawód, kochałam estetykę i wolność w wyrażaniu siebie i wtedy pojawił się pomysł, by zostać… stylistką. Od razu wiedziałam, że muszę ciężko pracować, aby zasłużyć na miano tego zawodu. Stale pogłębiałam swoją wiedzę, szukałam inspiracji, uczyłam się od najlepszych, a każdy klient był dla mnie kolejnym nieocenionym doświadczeniem.

Po 2 latach od pomysłu podjęłam jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu –  porzuciłam pracę etatową po to, by robić w życiu to, co naprawdę kocham. Dziś cieszę się, że mogę swoją wiedzą dzielić się z innymi.

Niezależnie od tego, na którym z etapów dążenia do swojej pracy marzeń jesteś – czy dopiero o tym myślisz, czy już poczyniłaś pierwsze kroki i budujesz swoje social media, czy może już łączysz pracę na etacie z byciem osobistą stylistką – chętnie pomogę Ci w Twoim rozwoju.  


Szkolenie dla Personal Shopper

Co zyskasz po szkoleniu:

 1. Staniesz się profesjonalistą w swojej dziedzinie:
  –  poznasz tajniki zawodu Personal Shopper,
  –  uzupełnisz swoją wiedzę oraz poznasz propagowane mity zawodu stylisty;
 2. Nauczysz się, jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów:
  –  dowiesz się, co jest najważniejsze w rozmowie z klientami,
  –  nauczysz się, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach;
 3. Zbudujesz pewność siebie na zakupach z klientami:
  –  sprawdzisz się w pracy z klientem w galerii,
  –  nauczysz się podejmować szybkie i skuteczne decyzje podczas zakupów;
 4. Dowiesz się, jak rozwijać swoją działalność i na co postawić w pierwszej kolejności, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy:
  –  poznasz aspekty biznesowe oraz finansowe tego zawodu,
  –  będziesz wiedziała, w jakie kanały zainwestować, aby skutecznie monetyzować swoją wiedzę;
 5. Rozeznasz, czy zawód osobistego stylisty to droga dla Ciebie:
  –  poznasz różne możliwości zawodu osobistego stylisty,
  –  dowiesz się, jakie działania możesz podjąć na każdej z tych dróg.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 3 497 PLNbrutto Dostępne bilety: 7 szt

• Kraków
• Prowadzący: Zofia Kulewicz
• Czas trwania: 16h


Wiedza biznesowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka


* Szkolenie trwa dwa dni,
podczas których zgłębisz tajniki zawodu stylisty, dowiesz się jak rozwijać swoją markę oraz jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas pracy z prawdziwymi klientami.

KUPUJĘ SZKOLENIE

Opinie o szkoleniu

⭐⭐⭐⭐⭐
Unikalna wiedza

Była to przeogromna dawka wiedzy w bardzo krótkim czasie i wszystko razem tworzyło fantastyczną całość. Myślę, że najbardziej wykorzystam informacje biznesowo-marketingowe bazujące na doświadczeniu Zosi. Takich treści nie byłabym w stanie doczytać nigdzie w Internecie. 

Ania


⭐⭐⭐⭐⭐
Praktyka w galerii

Dużo praktycznych wskazówek jak w swoim zawodzie być profesjonalistką, możliwość przetestowania swoich umiejętności w galerii, dbałość, abyśmy nie miały żadnych wątpliwości, jak wykonywać nasz zawód (Zosia i Basia chętnie odpowiadały na nasze pytania).

Paulina


⭐⭐⭐⭐⭐
Dużo się nauczyłam

Szkolenie w 100% odpowiadało moim potrzebom i koncentrowało się na tym, co było najistotniejsze dla uczestników. Moduły teoretyczne przeplatały się z praktyką, dzięki temu naprawdę dużo się nauczyłam. Dobre wrażenie zrobiła na mnie organizacja szkolenia. Szczegółowe informacje przed szkoleniem, ciągły kontakt z organizatorami sprawiły, że czułam się „zaopiekowana” 🙂 

Iwona


⭐⭐⭐⭐⭐
Dawka wiedzy biznesowej

Świetne przygotowanie merytoryczne Zosi i mnóstwo praktycznych wskazówek spowodowało, że bardzo dużo się nauczyłam. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy biznesowej – gdzie szukać i jak pozyskiwać klientów oraz jak rozwijać swoją markę osobistą. Ogromną wartością szkolenia były ćwiczenia praktyczne. Przygotowywanie stylizacji dla klientek o różnych osobowościach, potrzebach i sylwetkach – nieoceniona lekcja 😊

Ala


⭐⭐⭐⭐⭐
Ogrom wiedzy
i dbałość o szczegóły

Ogrom merytorycznej wiedzy przekazany w przystępny sposób, otoczenie uczestniczek opieką i dbałością o to, abyśmy jak najwięcej wyciągnęły ze szkolenia.

Ania


⭐⭐⭐⭐⭐
Dobrze zorganizowany kurs

Praktyczna część była bardzo dobrym odzwierciedleniem tego, jak wygląda praca stylisty z indywidualnym klientem, a więc najcenniejsza z punktu widzenia całego szkolenia. Mimo obecnych trudności, część praktyczna była bardzo dobrze zorganizowana logistycznie. Na miejscu pomoc zarówno Zosi, jak i Basi oraz Ani była nieoceniona.

Kasia


Przekazuję Ci całą swoją wiedzę z 6 lat prowadzenia własnej firmy jako Osobista Stylistka.

Szkolenie PERSONAL SHOPPER u ZOPHII Osobistej Stylistki to jedyne szkolenie w Polsce prowadzone w elitarnej grupie max. 8 osób, podczas którego w ciągu 2 dni otrzymasz ogromną dawkę merytorycznej wiedzy, a następnie wykorzystasz ją w praktyce na 3 różnorodnych klientkach.

Możesz zapytać mnie o wszystko, co dotyczy mojej pracy jako PERSONAL SHOPPER. Chcę, abyś po szkoleniu ze mną znała odpowiedź na wszystkie swoje pytania i po powrocie do domu mogła od razu działać.
Jeśli po jakimś czasie nasuną Ci się pytania po szkoleniu, otrzymujesz w pakiecie 30-minutowe konsultacje online ze mną.

Intensywne 2 dni warsztatów

Szkolenie trwa dwa dni, podczas których zgłębisz tajniki zawodu stylisty, dowiesz się jak rozwijać swoją markę oraz jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas pracy z prawdziwymi klientami.

Szkolenie dla Personal Shopper

Rezerwując swoje miejsce na grupowym szkoleniu PERSONAL SHOPPER,  inwestujesz w praktyczne przygotowanie do zawodu osobistego stylisty.
Od razu po szkoleniu możesz zacząć działać, mając wsparcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych stylistek w Polsce – Zosi Kulewicz – w postaci konsultacji. 

Zapisując się na szkolenie, nie musisz się martwić o miejsce, materiały szkoleniowe, przekąski czy nawet pomysł na wieczór. Zadbamy o każdy szczegół, byś tylko mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Ciebie.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 3 497 PLNbrutto Dostępne bilety: 7 szt

Wiedza biznesowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka

KUPUJĘ SZKOLENIE

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems