Cześć!

Nazywam się Zofia Kulewicz. Od 8 lat prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka. Przeprowadzam profesjonalne przeglądy szafy, buduję stylowe garderoby podczas zakupów oraz organizuję kompleksowe 3 – dniowe metamorfozy wizerunkowe klientów. W mojej pracy stawiam na tworzenie holistycznej usługi budowania stylu, w którym klient wygląda i czuje się wyjątkowo. Najczęściej pracuję z klientem biznesowym oraz premium, któremu zależy na profesjonalnej usłudze.

Stworzyłam również kursy online – Kobieta z Klasą, Stylowa w Pracy oraz serię webinarów – z myślą o osobach, którym zależy na budowaniu własnego stylu, ale nie zawsze mają czas oraz fundusze na spotkanie z osobistą stylistką. Od 2019 roku moje kursy ukończyło już ponad 7 000 kobiet mieszkających na całym świecie. Prowadzę również szkolenia dla przyszłych osobistych stylistów oraz szkolenia w zakresie kreowania wizerunku dla pracowników różnych firm.

Z pasji do swojego zawodu prowadzę kanał modowy na YouTube, który zrzesza blisko 200 tysięcy subskrybentów, a jego treści zostały wyświetlone ponad 25 mln razy. Jego celem jest dzielenie się wiedzą modową oraz propagowanie rozsądnego podejścia do zakupów. Od 2019 roku jestem także współwłaścicielką oraz dyrektorem kreatywnym w marce odzieżowej ANSIN.

Moja wiedza wywodzi się przede wszystkim
z praktyki, z wielu godzin spędzonych na zakupach oraz indywidualnej pracy
z klientem. 

Jak do tego doszło?

Po ukończeniu studiów ekonomicznych podjęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce zostałam managerem zespołu. Wtedy myślałam, że to najlepsza droga, jaką mogłam obrać, ale po kilku latach zrozumiałam, że mam za bardzo kreatywną duszę i potrzebuję czegoś więcej. Marzyłam o tym, aby mieć niezależny zawód, kochałam estetykę i wolność w wyrażaniu siebie i wtedy pojawił się pomysł, by zostać… stylistką. Od razu wiedziałam, że muszę ciężko pracować, aby zasłużyć na miano tego zawodu. Stale pogłębiałam swoją wiedzę, szukałam inspiracji, uczyłam się od najlepszych, a każdy klient był dla mnie kolejnym nieocenionym doświadczeniem.

Po 2 latach od pomysłu podjęłam jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu –  porzuciłam pracę etatową po to, by robić w życiu to, co naprawdę kocham. Dziś cieszę się, że mogę swoją wiedzą dzielić się z innymi.


Niezależnie od tego,
na którym z etapów dążenia do swojej pracy marzeń jesteś

— czy dopiero szukasz swojej drogi i wybierasz spośród kilku opcji, czy za Tobą pierwsze kroki i obecnie budujesz swoją markę osobistą, czy też chcesz się doszkolić
i uporządkować swoją wiedzę — chętnie potowarzyszę Ci w Twoim rozwoju.


Szkolenie dla Personal Shopper

Co zyskasz po szkoleniu:

 1. Staniesz się profesjonalistą w swojej dziedzinie:
  –  poznasz tajniki zawodu Personal Shopper,
  –  uzupełnisz swoją wiedzę oraz poznasz propagowane mity zawodu stylisty;
 2. Nauczysz się profesjonalnie obsługiwać swoich klientów:
  –  dowiesz się, co jest najważniejsze w rozmowie z klientami,
  –  poznasz sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach;
 3. Zbudujesz pewność siebie na zakupach z klientami:
  –  sprawdzisz się w pracy z klientami w galerii handlowej,
  –  nauczysz się podejmować szybkie i skuteczne decyzje podczas zakupów;
 4. Dowiesz się, jak rozwijać swoją działalność i na co postawić w pierwszej kolejności, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy:
  –  poznasz aspekty biznesowe oraz finansowe tego zawodu,
  –  będziesz wiedziała, w jakie kanały zainwestować, aby skutecznie monetyzować swoją wiedzę;
 5. Zadecydujesz, czy zawód osobistego stylisty to droga dla Ciebie:
  –  poznasz różne możliwości zawodu osobistego stylisty,
  –  dowiesz się, jakie działania możesz podjąć na każdej z tych dróg.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 4 799 PLNbrutto Dostępne bilety: 10/10 szt

• Kraków
• Prowadzący: Zofia Kulewicz
• Czas trwania: 16h


Wiedza biznesowa i branżowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka


* Szkolenie trwa dwa dni,
podczas których zgłębisz tajniki zawodu stylisty, dowiesz się jak rozwijać swoją markę oraz jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas pracy z prawdziwymi klientami pod presją czasu.

KUP BILET

Opinie o szkoleniu

⭐⭐⭐⭐⭐
Ogromna dawka wiedzy

Była to przeogromna dawka wiedzy w bardzo krótkim czasie. Intensywny weekend. Wszystko razem stworzyło fantastyczną całość. Myślę, że najbardziej wykorzystam informacje biznesowo-marketingowe bazujące na doświadczeniu Zosi. Takich treści nie byłabym w stanie doczytać nigdzie w Internecie. 

Ania


⭐⭐⭐⭐⭐
Praktyka z klientem
to najlepsza lekcja

Dużo praktycznych wskazówek jak w swoim zawodzie być profesjonalistką, możliwość przetestowania swoich umiejętności w galerii, dbałość, abyśmy nie miały żadnych wątpliwości, jak wykonywać nasz zawód (Zosia i Basia chętnie odpowiadały na nasze pytania).

Paulina


⭐⭐⭐⭐⭐
Świetna organizacja

Szkolenie w 100% odpowiadało moim potrzebom i koncentrowało się na tym, co było najistotniejsze dla uczestników. Moduły teoretyczne przeplatały się z praktyką, dzięki temu naprawdę dużo się nauczyłam. Dobre wrażenie zrobiła na mnie świetna organizacja szkolenia. Szczegółowe informacje przed szkoleniem, ciągły kontakt z organizatorami sprawiły, że czułam się „zaopiekowana” 🙂 

Iwona


⭐⭐⭐⭐⭐
Masa wiedzy biznesowej

Świetne przygotowanie merytoryczne Zosi i mnóstwo praktycznych wskazówek spowodowało, że dużo się nauczyłam. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy biznesowej – gdzie szukać i jak pozyskiwać klientów oraz jak rozwijać swoją markę osobistą. Ogromną wartością szkolenia były ćwiczenia praktyczne. Przygotowywanie stylizacji dla klientek o różnych osobowościach, potrzebach i sylwetkach – nieoceniona lekcja 😊

Ala


⭐⭐⭐⭐⭐
Najlepiej wydane pieniądze

Mimo, że koszt szkolenia wydawał się dla mnie wysoki, to zacisnęłam zęby i uzbierałam na to. Nie żałuję ani złotówki, to były najlepiej wydane pieniądze w tym roku. Czuję się pewniejsza siebie i naprawdę dobrze przygotowana do rozpoczęcia własnej działalności jako personal shopper. Teraz już reszta jest w moich rękach 🙂 

Angelika


⭐⭐⭐⭐⭐
Czułam się zaopiekowana

Praktyczna część była bardzo dobrym odzwierciedleniem tego, jak wygląda praca stylisty z indywidualnym klientem, a więc najcenniejsza z punktu widzenia całego szkolenia. Mimo obecnych trudności, część praktyczna była bardzo dobrze zorganizowana logistycznie. Na miejscu pomoc zarówno Zosi, jak i Basi oraz Ani była nieoceniona.

Kasia


Przekazuję Ci całą swoją wiedzę z 8 lat prowadzenia własnej firmy jako Osobista Stylistka.

Szkolenie PERSONAL SHOPPER u ZOPHII Osobistej Stylistki to jedyne szkolenie w Polsce prowadzone w elitarnej grupie max. 10 osób, podczas którego w ciągu 2 dni otrzymasz ogromną dawkę merytorycznej wiedzy, a następnie wykorzystasz ją w praktyce na 3 różnorodnych klientkach.

Możesz zapytać mnie o wszystko, co dotyczy mojej pracy jako PERSONAL SHOPPER. Chcę, abyś po szkoleniu ze mną znała odpowiedź na wszystkie swoje pytania i po powrocie do domu mogła od razu działać.
Jeśli po jakimś czasie nasuną Ci się pytania po szkoleniu, otrzymujesz w pakiecie 30-minutowe konsultacje online ze mną.

Intensywne 🔥
2 dni warsztatów

Szkolenie trwa dwa dni, podczas których:
💪🏼 zgłębisz tajniki zawodu stylisty,
💪🏼 dowiesz się, jak rozwijać swoją markę,
💪🏼 otrzymasz wskazówki, jak rozpocząć działalność,
💪🏼 nauczysz się profesjonalnie obsługiwać swoich klientów.

A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz
w praktyce podczas pracy z klientkami o różnych oczekiwaniach i odmiennych sylwetkach... pod presją czasu ⏱.

Szkolenie dla Personal Shopper

Rezerwując swoje miejsce na grupowym szkoleniu PERSONAL SHOPPER, inwestujesz w praktyczne przygotowanie do zawodu osobistego stylisty.
Od razu po szkoleniu możesz zacząć działać, mając wsparcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych stylistek w Polsce – Zosi Kulewicz – w postaci konsultacji. 

Zapisując się na szkolenie, nie musisz się martwić o miejsce, materiały szkoleniowe, przekąski czy nawet pomysł na wieczór. Zadbamy o każdy szczegół, byś tylko mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Ciebie.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 4 799 PLNbrutto Dostępne bilety: 10/10 szt

✨ wiedza biznesowa ✨ rozwój własnej marki osobistej
✨ praca z realnym klientem ✨ praktyka w galerii handlowej
✨ materiały szkoleniowe ✨ integracja

KUPUJĘ SZKOLENIE

Zaufali nam

Ecco
Lufthansa
Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems