fbpx

Cześć!

Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych w swojej branży w Polsce.
Przeprowadzam profesjonalne przeglądy szafy, buduję stylowe garderoby podczas zakupów oraz prowadzę kompleksowe 3-dniowe metamorfozy klientów. Najczęściej pracuję z klientem biznesowym oraz premium, któremu zależy na profesjonalnej usłudze.
Stworzyłam również kursy online – Kobieta z Klasą oraz Stylowa w Pracy – z myślą o osobach, którym zależy na budowaniu własnego stylu, ale nie zawsze mają czas oraz fundusze na spotkanie z osobistą stylistką. Od 2019 roku kursy ukończyło już ponad 3 500 kobiet mieszkających na całym świecie. Prowadzę również szkolenia dla przyszłych osobistych stylistek oraz szkolenia biznesowe dla pracowników różnych firm.

Moja wiedza wywodzi się przede wszystkim
z praktyki, z wielu godzin spędzonych na zakupach i poświęconych pracy
z klientem. 

Jak do tego doszło?

Po ukończeniu studiów ekonomicznych podjęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce zostałam managerem zespołu. Wtedy myślałam, że to najlepsza droga, jaką mogłam obrać, ale po kilku latach zrozumiałam, że mam za bardzo kreatywną duszę i potrzebuję czegoś więcej. Marzyłam o tym, aby mieć niezależny zawód, kochałam estetykę i wolność w wyrażaniu siebie i wtedy pojawił się pomysł, by zostać… stylistką. Od razu wiedziałam, że muszę ciężko pracować, aby zasłużyć na miano tego zawodu. Stale pogłębiałam swoją wiedzę, szukałam inspiracji, uczyłam się od najlepszych, a każdy klient był dla mnie kolejnym nieocenionym doświadczeniem.

Po 2 latach od pomysłu podjęłam jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu –  porzuciłam pracę etatową po to, by robić w życiu to, co naprawdę kocham. Dziś cieszę się, że mogę swoją wiedzą dzielić się z innymi.

Niezależnie od tego, na którym z etapów dążenia do swojej pracy marzeń jesteś – czy dopiero o tym myślisz, czy już poczyniłaś pierwsze kroki i budujesz swoje social media, czy może już łączysz pracę na etacie z byciem osobistą stylistką – chętnie pomogę Ci w Twoim rozwoju.  


Szkolenie dla Personal Shopper

Co zyskasz po szkoleniu:

 1. Staniesz się profesjonalistą w swojej dziedzinie:
  –  poznasz tajniki zawodu Personal Shopper,
  –  uzupełnisz swoją wiedzę oraz poznasz propagowane mity zawodu stylisty;
 2. Nauczysz się, jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów:
  –  dowiesz się, co jest najważniejsze w rozmowie z klientami,
  –  nauczysz się, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach;
 3. Zbudujesz pewność siebie na zakupach z klientami:
  –  sprawdzisz się w pracy z klientem w galerii,
  –  nauczysz się podejmować szybkie i skuteczne decyzje podczas zakupów;
 4. Dowiesz się, jak rozwijać swoją działalność i na co postawić w pierwszej kolejności, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy:
  –  poznasz aspekty biznesowe oraz finansowe tego zawodu,
  –  będziesz wiedziała, w jakie kanały zainwestować, aby skutecznie monetyzować swoją wiedzę;
 5. Rozeznasz, czy zawód osobistego stylisty to droga dla Ciebie:
  –  poznasz różne możliwości zawodu osobistego stylisty,
  –  dowiesz się, jakie działania możesz podjąć na każdej z tych dróg.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 3 497 PLNbrutto Dostępne bilety: 8 szt

• Kraków
• Prowadzący: Zofia Kulewicz
• Czas trwania: 16h


Wiedza biznesowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka


* Szkolenie trwa dwa dni,
podczas których zgłębisz tajniki zawodu stylisty, dowiesz się jak rozwijać swoją markę oraz jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas pracy z prawdziwymi klientami.

KUPUJĘ SZKOLENIE

Opinie o szkoleniu

⭐⭐⭐⭐⭐
Unikalna wiedza

Była to przeogromna dawka wiedzy w bardzo krótkim czasie i wszystko razem tworzyło fantastyczną całość. Myślę, że najbardziej wykorzystam informacje biznesowo-marketingowe bazujące na doświadczeniu Zosi. Takich treści nie byłabym w stanie doczytać nigdzie w Internecie. 

Ania


⭐⭐⭐⭐⭐
Praktyka w galerii

Dużo praktycznych wskazówek jak w swoim zawodzie być profesjonalistką, możliwość przetestowania swoich umiejętności w galerii, dbałość, abyśmy nie miały żadnych wątpliwości, jak wykonywać nasz zawód (Zosia i Basia chętnie odpowiadały na nasze pytania).

Paulina


⭐⭐⭐⭐⭐
Dużo się nauczyłam

Szkolenie w 100% odpowiadało moim potrzebom i koncentrowało się na tym, co było najistotniejsze dla uczestników. Moduły teoretyczne przeplatały się z praktyką, dzięki temu naprawdę dużo się nauczyłam. Dobre wrażenie zrobiła na mnie organizacja szkolenia. Szczegółowe informacje przed szkoleniem, ciągły kontakt z organizatorami sprawiły, że czułam się „zaopiekowana” 🙂 

Iwona


⭐⭐⭐⭐⭐
Dawka wiedzy biznesowej

Świetne przygotowanie merytoryczne Zosi i mnóstwo praktycznych wskazówek spowodowało, że bardzo dużo się nauczyłam. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy biznesowej – gdzie szukać i jak pozyskiwać klientów oraz jak rozwijać swoją markę osobistą. Ogromną wartością szkolenia były ćwiczenia praktyczne. Przygotowywanie stylizacji dla klientek o różnych osobowościach, potrzebach i sylwetkach – nieoceniona lekcja 😊

Ala


⭐⭐⭐⭐⭐
Ogrom wiedzy
i dbałość o szczegóły

Ogrom merytorycznej wiedzy przekazany w przystępny sposób, otoczenie uczestniczek opieką i dbałością o to, abyśmy jak najwięcej wyciągnęły ze szkolenia.

Ania


⭐⭐⭐⭐⭐
Dobrze zorganizowany kurs

Praktyczna część była bardzo dobrym odzwierciedleniem tego, jak wygląda praca stylisty z indywidualnym klientem, a więc najcenniejsza z punktu widzenia całego szkolenia. Mimo obecnych trudności, część praktyczna była bardzo dobrze zorganizowana logistycznie. Na miejscu pomoc zarówno Zosi, jak i Basi oraz Ani była nieoceniona.

Kasia


Przekazuję Ci całą swoją wiedzę z 6 lat prowadzenia własnej firmy jako Osobista Stylistka.

Szkolenie PERSONAL SHOPPER u ZOPHII Osobistej Stylistki to jedyne szkolenie w Polsce prowadzone w elitarnej grupie max. 8 osób, podczas którego w ciągu 2 dni otrzymasz ogromną dawkę merytorycznej wiedzy, a następnie wykorzystasz ją w praktyce na 3 różnorodnych klientkach.

Możesz zapytać mnie o wszystko, co dotyczy mojej pracy jako PERSONAL SHOPPER. Chcę, abyś po szkoleniu ze mną znała odpowiedź na wszystkie swoje pytania i po powrocie do domu mogła od razu działać.
Jeśli po jakimś czasie nasuną Ci się pytania po szkoleniu, otrzymujesz w pakiecie 30-minutowe konsultacje online ze mną.

Intensywne 2 dni warsztatów

Szkolenie trwa dwa dni, podczas których zgłębisz tajniki zawodu stylisty, dowiesz się jak rozwijać swoją markę oraz jak profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A co najważniejsze – pozyskaną wiedzę wykorzystasz w praktyce podczas pracy z prawdziwymi klientami.

Szkolenie dla Personal Shopper

Rezerwując swoje miejsce na grupowym szkoleniu PERSONAL SHOPPER,  inwestujesz w praktyczne przygotowanie do zawodu osobistego stylisty.
Od razu po szkoleniu możesz zacząć działać, mając wsparcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych stylistek w Polsce – Zosi Kulewicz – w postaci konsultacji. 

Zapisując się na szkolenie, nie musisz się martwić o miejsce, materiały szkoleniowe, przekąski czy nawet pomysł na wieczór. Zadbamy o każdy szczegół, byś tylko mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Ciebie.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

CENA: 3 497 PLNbrutto Dostępne bilety: 8 szt

Wiedza biznesowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka

KUPUJĘ SZKOLENIE

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems