fbpx
Powrót

Szkolenia dla firm

Prowadzę autorskie szkolenia dla firm z zakresu wizerunku biznesowego, porad stylizacji oraz indywidualnych wymogów danego przedsiębiorstwa dotyczących ubioru w miejscu pracy i nie tylko. Prowadzę również warsztaty dla pracowników salonów odzieżowych, gdzie w przystępny, rzeczowy i przede wszystkim ciekawy sposób, dzielę się swoją wiedzą. Współpracuję zarówno z dużymi korporacjami, bankami, hotelami i markami odzieżowymi, jak również mniejszymi firmami, które od samego początku kładą duży nacisk na wizerunek swoich pracowników.

Dress code w miejscu pracy – profesjonalne szkolenia

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Zgodnie z przesłaniem tego przysłowia coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna zwracać uwagę na wizerunek swoich pracowników, przede wszystkim w tych branżach, w których pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem. Na szkoleniach dla firm przekazuję możliwie jak najwięcej przydatnych informacji dotyczących ogólnych zasad dress code oraz dobrych praktyk w zakresie profesjonalnego wizerunku, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Szczegółowy program warsztatu ustalany jest indywidualnie, a na życzenie klienta, może zostać uzupełnione o tematykę makijażu biznesowego. Celem szkolenia jest wzrost świadomości pracowników w zakresie dress code, poprawa wizerunku zespołu lub całego przedsiębiorstwa oraz wzrost pewności siebie podczas realizowanych dla firmy zadań.

Przeprowadziłam już kilkadziesiąt autorskich warsztatów dla przedsiębiorstw. Zaufały mi m.in. takie marki jak: Deloitte, Electrolux czy Benefit System.

CENA:
ustalana indywidualnie
*Wystawiam faktury VAT.
*Zakres szkolenia ustalany indywidualnie.
*Zakres działania w całym kraju.
Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems