Napisz do nas

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


  Być może odpowiedź na Twoje pytanie jest już opisana w sekcji FAQ, do której zapraszamy Cię poniżej.

  Pytania

  Aby sprawdzić cenę konkretnej usługi, kliknij w zakładkę USŁUGI STYLIZACJI na górze tej strony. Następnie wybierz rodzaj usługi, która Cię interesuje. Po jej wyborze na dole, po prawej stronie naszej witryny, wybierz stylistkę oraz miasto, w jakim miałaby odbyć się usługa.
  Po zatwierdzeniu wyświetli się cena.
  Jeśli chciał_byś zrealizować usługę w innym mieście, napisz do nas na martyna@zophia.pl, a przekażemy Ci indywidualną wycenę.

  Usługa zakupów ze stylistką odbywa się w każdym mieście wojewódzkim. Stylistka Milena stacjonuje na co dzień w Warszawie, natomiast dojazd do innych miast na terenie całej Polski nie stanowi wyzwania. W cenach usług opisanych na stronie wliczony jest koszt dojazdu oraz ewentualnego noclegu (w przypadku dwudniowych usług odbywających się poza Warszawą). Jeśli interesuje Cię lokalizacja, której nie ma na stronie, napisz maila na martyna@zophia.pl, a wycenimy tę usługę indywidualnie dla Ciebie.

  Mimo iż świat online mocno się rozwija, my cenimy w swojej pracy osobisty kontakt z klientem. Usługa zakupów ze stylistką jest bardzo personalna, dlatego dbając o najwyższą jakość usług wiemy, że osobiste dopasowanie ubrań i dodatków na żywo przynosi najlepsze i najbardziej trafione efekty dla klienta. W związku z tym nie świadczymy usług online. Indywidualne podejście, osobiste relacje z klientem i tworzenie stylizacji, które maksymalnie spełnią Twoje oczekiwania, to coś z czego nie chcemy rezygnować w naszej pracy.

  Tak, oczywiście - wystawiamy faktury VAT. Wystarczy, że rezerwując usługę mailowo, poinformujesz nas o tym oraz przekażesz odpowiednie dane do wystawienia dokumentu.
  Jeśli kupujesz bon podarunkowy, możesz taką opcję zaznaczyć przed przejściem do płatności.

  Tak, w przypadku zakupu bonu podarunkowego.
  Należy wypełnić formularz zamówienia i przechodząc do płatności, wybrać formę płatności PRZELEW i następnie w prawym dolnym rogu TPAY RATY. Następnie należy uzupełnić internetowy wniosek kredytowy dotyczący zakupu na raty przez Alior Bank.