fbpx

Napisz do nas

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Być może odpowiedź jakiej szukasz jest już opisana w sekcji FAQ, do której zapraszamy Cię poniżej.

  Pytania

  Aby sprawdzić cenę za nasze usługi kliknij w zakładkę "usługi stylizacji" na górze tej strony. Następnie wybierz rodzaj usługi, która Cię interesuje. Po wyborze usługi na dole po prawej stronie naszej witryny wybierz stylistkę oraz miasto, w jakim miałaby odbyć się usługa. Po zatwierdzeniu wyświetli się cena.

  Usługa zakupów ze stylistką odbywa się w każdym mieście wojewódzkim. Stylistki Zosia oraz Milena stacjonują na co dzień odpowiednio w Krakowie oraz w Warszawie, natomiast dojazd do innych miast na terenie całej Polski nie stanowi wyzwania. W cenach usług opisanych na stronie wliczony jest koszt dojazdu oraz ewentualnego hotelu w przypadku dwudniowych usług odbywających się poza Krakowem czy Warszawą.

  Mimo iż, świat online mocno się rozwija, my mocno cenimy w swojej pracy osobisty kontakt z klientem. Usługa zakupów ze stylistką jest bardzo personalna, dlatego dbając o najwyższą jakość usług wiemy, że osobiste dopasowanie ubrań i dodatków na żywo przynosi najlepsze i najbardziej trafione efekty dla klienta. W związku z tym nie świadczymy usług online, a lubimy się z Tobą spotkać, poznać Cię osobiście i stworzyć stylizacje, które spełnią Twoje oczekiwania.

  Tak, oczywiście - wystawiamy faktury VAT. Wystarczy, że rezerwując usługę mailowo poinformujesz nas o tym.
  Jeśli kupujesz bon podarunkowy, możesz taką opcję zaznaczyć przed przejściem do płatności.

  Tak, w przypadku zakupu bonu podarunkowego. Należy wypełnić formularz zamówienia i przechodząc do płatności wybrać formę płatności: "PRZELEW" następnie w prawym dolnym rogu "TPAY RATY". Następnie należy uzupełnić internetowy wniosek kredytowy dotyczący zakupu na raty przez Alior Bank.