O ZOFII

Zofia Kulewicz

Od 8 lat pracuję jako osobista stylistka i jestem założycielką marki ZOPHIA Osobista Stylistka. 

Jak do tego doszło?
Jako nastolatka pracowałam jako modelka, biorąc udział w licznych pokazach mody, gdzie miałam możliwość uczyć się stylizacji od najlepszych. Następnie, przez kilkanaście lat z powodzeniem występowałam na scenie tanecznej w rozmaitych zakątkach świata, czerpiąc inspiracje modowe z różnych kultur i regionów.
Po ukończeniu studiów ekonomicznych, podjęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce stałam się Managerem Zespołu. I choć praca dawała mi wiele satysfakcji, uznałam, że nie jest to moja właściwa droga. Po 5 latach podjęłam jedną z najlepszych decyzji w moim życiu –  porzuciłam pracę etatową po to, by robić w życiu to, co naprawdę kocham.

więcej

Odnajdę styl, w którym będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo

Przeprowadzam profesjonalne przeglądy szafy, buduję stylowe garderoby podczas zakupów oraz organizuję kompleksowe 3 – dniowe metamorfozy wizerunkowe klientów. W mojej pracy stawiam na tworzenie holistycznej usługi budowania stylu, w którym klient wygląda i czuje się wyjątkowo. Najczęściej pracuję z klientem biznesowym oraz premium, któremu zależy na profesjonalnej usłudze.

Z pasji do swojego zawodu prowadzę kanał modowy na YouTube, który zrzesza blisko 200 tysięcy subskrybentów, a jego treści zostały wyświetlone ponad 25 mln razy. Jego celem jest dzielenie się wiedzą modową oraz propagowanie rozsądnego podejścia do zakupów.

Jako ekspert od wizerunku występowałam w programach: „Dzień Dobry TVN”, „TVN Style” oraz „Pytanie Na Śniadanie”. Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm oraz marek odzieżowych z zakresu wizerunku i stylizacji. Organizuję i wykładam na autorskich szkoleniach dla Osobistych Stylistów w Polsce. Dodatkowo, rozwijam markę odzieżową ANSIN, której pierwszym, flagowym produktem są „niewidoczne” podkoszulki dla mężczyzn.

Pracuję w oparciu o wartości, które wyznaję na co dzień

W życiu osobistym wyznaję pewne uniwersalne wartości, które przekładam również na sferę zawodową. Swoim klientom zapewniam maksymalne zaangażowanie i profesjonalizm, bez względu na to czy pracuję z klientem indywidualnym, dużą korporacją czy stacją telewizyjną. Jestem otwarta na kreatywne pomysły i nowe formy współpracy. Wyznaję w biznesie zasadę „win-win”, zgodnie z którą wzajemna współpraca ma przynieść korzyści dla każdej ze stron. Wspieram ideę „Less Waste”.

Prywatnie, jestem szczęśliwą żoną i mamą Oliwki. Lubię żyć aktywnie i czerpać z życia pełnymi garściami. Nie wyobrażam sobie zimy bez jazdy na snowboardzie, a lata bez wakeboardu.