O Milenie

Milena Rogińska

Jeszcze kilka lat temu nie wiedziałam, że pasja może stać się sposobem na życie. By realizować swoje marzenia, z dnia na dzień rzuciłam studia, które miały przygotować mnie do zawodu policjantki i skupiłam się na tym, co daje mi największą radość i satysfakcję.

więcej

Wspieram swoich klientów wiedzą i doświadczeniem

Nazywam się Milena Rogińska i jestem osobistą stylistką. Od zawsze lubiłam stylizować siebie i innych. Wiem, że czasem wystarczy drobna zmiana, by efekty przerosły oczekiwania. Jako osobista stylistka dokonałam już kilkudziesięciu metamorfoz. Każdego klienta traktuję indywidualnie i wyjątkowo. Szeroki pakiet odbytych szkoleń pozwala mi dzielić się z klientami zdobytą wiedzą i doświadczeniem w odniesieniu do całości wizerunku.

Z branżą modową jestem związana już od ponad 8 lat. Dobrze przygotowałam się do pracy w swoim zawodzie. Ukończyłam studia związane z projektowaniem marki i komunikacją w modzie. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoląc się pod okiem doświadczonych stylistek. Współpracowałam przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych z gwiazdami. Współprowadziłam warsztaty modowe z elementami wizażu, na których przekazywałam wiedzę i praktyczne wskazówki dotyczące wizerunku.

W wiadomościach, które dostaję od swoich klientów po zakupach, rzadko znajduję podziękowania za ładną bluzkę. To przede wszystkim podziękowania za odzyskanie pewności siebie i tę niesamowitą przemianę. Nasz ubiór może tak wiele zmienić! Ja to wiem, dlatego chciałabym by odmienił i Ciebie.

Ubrania mają moc
i ja w to wierzę!

Moje doświadczenie pokazuje, że pierwsze zakupy ze stylistką mogą być stresujące. Potrafię sprawić, by było to oprócz niepodważalnych korzyści niezwykłe doświadczenie. Rozmawiając przy kawie, przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący Twoich preferencji. Proponuję Ci również stylizacje dopasowane do Twojej sylwetki, osobowości, stylu życia, na które być może wcześniej nie zwracałaś(-eś) uwagi. Dowiesz się, jak łączyć poszczególne elementy w praktyczne i świetnie wyglądające zestawy tak, aby Twój wygląd był dopasowany do każdej okazji, a jednocześnie wyróżnił Cię z tłumu.

Podczas spotkania ze mną pomogę Ci odnaleźć styl, w którym będziesz wyglądać i czuć się najlepiej.