Powrót

Szkolenie z zakresu stylizacji kobiet
12-13 lutego 2021

Szkolenie dla osobistych stylistek/stylistów to świetna okazja dla wszystkich osób zainteresowanych pracą jako Personal Shopper. Dzięki szkoleniu dowiesz się w jaki sposób postawić swoje pierwsze kroki w tej branży oraz jak od samego początku działać sprawnie, efektywnie i profesjonalnie. Poznasz również wiele praktycznych porad dotyczących stylizacji kobiet oraz przekażę Ci sprawdzone strategie biznesowe dotyczące zawodu.

Szkolenia dla Personal Shopper w Krakowie

Dwa razy w roku organizuję specjalne szkolenia grupowe dla przyszłych stylistek, z zakresu podstawowych zasad damskiego ubioru, fachowej stylizacji oraz profesjonalnej obsługi klientów. Dodatkowo uczę, jak przeprowadzać z klientem usługi takie jak, przegląd szafy czy wspólne zakupy.

Na szkoleniu pokażę Ci również kulisy pracy osobistej stylistki oraz wskazówki organizacyjne, biznesowe i marketingowe, dzięki którym Twoje pierwsze kroki w branży będą o wiele bardziej efektywne i pozbawione wielu błędów, które sama na początku popełniałam.

Dwudniowe szkolenie zawiera również część praktyczną w formie warsztatu oraz praktyki w galerii handlowej, gdzie na modelkach o rożnych sylwetkach będziesz miał/miała okazję doświadczyć stylizacji i obsługi klienta pod moim okiem. Podsumowując, otrzymasz ode mnie profesjonalną wiedzę, którą z powodzeniem będziesz mógł/mogła wykorzystać w zawodzie Personal Shoppera.

Szkolenia odbywają się w wyznaczonych terminach stacjonarnie w Krakowie. Pracuję przez 2 dni z grupą maksymalnie 6 osób. Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Plan szkolenia
można pobrać tutaj

 

CENA: 3 497 PLNbrutto Dostępne bilety: 10 szt

• Kraków
• Prowadzący: Zofia Kulewicz
• Start każdego dnia o godzinie: 9.00
• Czas trwania: 16h


Wiedza biznesowa + Tajniki marki ZOPHIA
+ Praca z realnym klientem + Przerwy kawowe
+ Materiały szkoleniowe + Praktyka


* Niezwykle intensywne dwa dni warsztatów personal shoppingu.

KUPUJĘ SZKOLENIE

Zaufali nam

Ecco
Lufthansa
Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems