fbpx
O Basi

Basia Kawka

Cześć! Nazywam się Basia Kawka. Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i pokazy mody, a moje projekty odszywała na maszynie mama. Następnie współpracowałam z licznymi magazynami w zakresie stylizacji do sesji zdjęciowych. Systematycznie zdobywałam nową wiedzę i rozwijałam swoje umiejętności aby zostać certyfikowaną stylistką, która sprosta niejednemu wyzwaniu. Udało się! Dziś pracuję na co dzień z kobietami i mężczyznami, którzy podczas wspólnych zakupów chcą odnaleźć swój styl.

więcej

Wspieram swoich klientów wiedzą i doświadczeniem

W ramach rozwijania swoich umiejętności ukończyłam roczne studia w zakresie kreowania wizerunku i stylizacji. Przez kilka dni w miesiącu doradzam klientom na specjalne zaproszenie galerii handlowej Atrium Promenada w Warszawie. W pracy zawodowej jako Osobista Stylistka dokonałam już dziesiątki metamorfoz wizerunkowych swoich klientów. Obecnie pracuję jako stylistka w teamie ZOPHIA, zachowując najwyższe standardy marki w zakresie wiedzy, kompetencji i obsługi klienta.

Moda jest dla mnie czymś więcej, niż tylko ubiorem.

Podczas spotkań z klientami próbuję sprawić, aby wyglądali doskonale w nowych ubraniach, ale przede wszystkim – aby odczuli również zmianę wewnątrz siebie. Nowa, modna garderoba to tylko środek do celu, jakim jest większa pewność siebie i dobre samopoczucie. Potrafię wyszukiwać modowe „perełki” w gąszczu marek, sklepów i kolekcji. Wyznaję zasadę, zgodnie z którą ubiór powinien współgrać z osobowością. Dlatego podczas zakupów umiejętnie słucham oczekiwań klienta i dostosowuję proponowane zestawy do jego potrzeb. Służę swoją wiedzą, doświadczeniem i wyczuciem, jednak ostateczna decyzja zawsze należy do moich klientów. To oni mają czuć się dobrze w ubraniach, które im zaproponuję.