Personal Shopper

Z wielką pasją, zaangażowaniem i przyjemnością dbam o wizerunek kobiet i mężczyzn. Najpierw staram się poznać Twoje oczekiwania, a następnie tworzę styl, w którym będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Nowości na YouTube

Obserwuj mój video-blog ZOPHIA Stylistka na kanale YouTube, gdzie regularnie dzielę się swoją wiedzą na temat kreowania wizerunku. Nowy odcinek w każdą niedzielę o godz. 9.30!

219 000 SUBSKRYBENTÓW
40 662 878 ODSŁON
530 FILMY

Metamorfozy

Kompleksowa odnowa Twojego wizerunku, w zgodzie z tym kim jesteś i co swoim wyglądem chciałabyś zakomunikować światu.

Zarezerwuj zakupy
ze stylistką

Stylizacje

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar, pozwól że pomożemy odnaleźć Ci Twój unikalny i spójny styl, w którym będziesz czuć się oraz wyglądać wyjątkowo.

Zarezerwuj zakupy
ze stylistką

Eventy

Szkolenia, warsztaty, konferencje, pokazy mody… Świat biznesu nie jest mi obcy i świetnie się w nim odnajduję. Sprawdź co mogę zrobić dla Twojej firmy!

Zarezerwuj szkolenie dla firmy

Sesje zdjęciowe

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar. Uchwyćmy je w obiektywie aparatu! Na życzenie klientów wraz z moim zespołem jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną modową sesję zdjęciową.

Poznajmy się

Zofia Kulewicz

TOP PERSONAL SHOPPER

Od 2015 roku pracuję jako osobista stylistka, a od 2019 roku jestem również współwłaścicielką oraz dyrektorką kreatywną marki ANSIN. Jak […]

WIĘCEJ O ZOFII

Jeśli już wiesz jak mogę Ci pomóc wraz z moim zespołem - zapraszam do kontaktu. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie usługę, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.

Basia Kawka

PERSONAL SHOPPER

Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i pokazy mody, a moje projekty […]

WIĘCEJ O BASI

Zaufali nam

Ecco
Lufthansa
Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems