fbpx
Zakupy na godziny
Powrót do oferty

Zakupy na godziny

Jeśli:

  • zależy Ci na szybkich zakupach i znalezieniu konkretnych elementów garderoby;
  • potrzebujesz stylizacji na specjalną okazję; 
  • chcesz uzupełnić szafę na dany sezon bądź odświeżyć jej zawartość;
  • interesuje Cię konkret na zakupach, oszczędność Twojego czasu i szybki efekt;

to zapraszam Cię na zakupy na godziny – w ciągu tych 2 godzin skupię się na tym, czego w tym momencie potrzebujesz i skompletuję dla Ciebie poszukiwaną stylizację. 

Więcej

Specjalna usługa dla osób, którym zależy na skompletowaniu kilku stylizacji lub odnalezieniu konkretnych elementów garderoby. Zakupy trwają 2 h i odbywają się w Warszawie lub Katowicach.

  
2 h zakupów ze stylistką
– oszczędność czasu


Ponad 4 lata
doświadczenia


Ponad 300
obsłużonych klientów

Na szybkie zakupy
w Warszawie możesz wybrać się z Mileną Rogińską

Nazywam się Milena Rogińska i jestem osobistą stylistką. Od zawsze lubiłam stylizować siebie i innych. Wiem, że czasem wystarczy drobna zmiana, by efekty przerosły oczekiwania. Każdego klienta traktuję indywidualnie i szukam jego unikalnych wyróżników, które można wpleść w stylizacje, aby czuł się wyjątkowo.  Szeroki pakiet odbytych szkoleń pozwala mi dzielić się z klientami zdobytą wiedzą i doświadczeniem w odniesieniu do całości wizerunku.

Na szybkie zakupy
w Katowicach możesz wybrać się z Basią Kawką

Nazywam się Basia Kawka – z zawodu pani inżynier, z pasji – stylistka. Wyróżnia mnie zamiłowanie do podkreślania kobiecych atutów, kreowania kobiecych stylizacji oraz ich kolorystyki. Nowa, modna garderoba to tylko środek do celu, jakim jest większa pewność siebie i dobre samopoczucie. Potrafię wyszukiwać modowe perełki w gąszczu marek, sklepów i kolekcji. Wyznaję zasadę, zgodnie z którą ubiór powinien współgrać z Twoją osobowością.

Wybierz stylistkę

Milena Rogińska

PERSONAL SHOPPER

Jeszcze kilka lat temu nie wiedziałam, że pasja może stać się sposobem na życie. By realizować swoje marzenia, z dnia […]

WIĘCEJ O MILENIE

Basia Kawka

PERSONAL SHOPPER

Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i pokazy mody, a moje projekty […]

WIĘCEJ O BASI

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.


Opinie o usłudze

⭐⭐⭐⭐⭐
Polecam!

Serdecznie polecam jej pomoc, jeśli jesteś taki/taka jak ja i masz problem z decyzją, co dla siebie kupić. Od zakupów z Milena nie mam problemu, że nie mam co na siebie włożyć, lecz co wybrać ☺️ Milena po wcześniejszej rozmowie wchodziła do sklepu i wybierała konkretne rzeczy. Na wiele z Tych rzeczy, nawet bym nie zwróciła uwagi, a dziś noszę je z przyjemnością 🥰 Dziękuję🥰 chciałbym mieć cały czas taką pomoc przy zakupach.

Aneta

⭐⭐⭐⭐⭐
Czysty profesjonalizm!

Zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu 🙂

Anna

⭐⭐⭐⭐⭐
Wspaniała stylistka!

Baaaardzo gorąco polecam zakupy z panią Mileną każdej osobie, która ma problem ze znalezieniem i stworzeniem ponadczasowych i eleganckich stylizacji. Czas spędzony na zakupach z Mileną był bardzo owocny – kilkadziesiąt stylizacji, które obronią się bez problemu w każdej modowej sytuacji nawet za kilka czy kilkanaście lat. Dzięki tej wspaniałej stylistce w końcu nie stoję przed szafą i nie mówię „nie mam się w co ubrać”, tylko sięgam po zapamiętane (i sprytnie zapisane na zdjęciach podczas zakupów) stylizacje z ubrań wybranych przez Milenę i wiem, że wyglądam świetnie.

Agnieszka

Jak umówić się na zakupy?

„Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem.
Poświęcę Ci tyle uwagi, ile będziesz potrzebować, by odnaleźć to, czego szukasz.”

1. Poinformuj nas

1. Poinformuj nas

(telefonicznie lub mailowo), która usługa Cię interesuje – obsłuży Cię niezawodna Ania – nasza opiekunka klienta. 

2. Ustal termin

2. Ustal termin

Sprawdź, kiedy będziesz mieć czas i ustal z nami wstępny termin.

3. Wpłać zaliczkę

3. Wpłać zaliczkę

W celu potwierdzenia swojej rezerwacji wpłać zaliczkę.

4. Przygotuj się

4. Przygotuj się

Około tygodnia przed usługą otrzymasz krótkie przypomnienie i rady, jak się dobrze przygotować do spotkania z nami.

5. Zadzwoni stylistka

5. Zadzwoni stylistka

Kilka dni przed usługą skontaktuje się z Tobą stylistka, by dowiedzieć się, jakie są Twoje potrzeby oraz preferencje zakupowe.

6. Idziemy na zakupy!

6. Idziemy na zakupy!

Na spotkanie zabierz ze sobą dobry humor, wygodny strój oraz budżet :)
Potraktuj zakupy jak spotkanie z dobrą znajomą – czuj się swobodnie.

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems