fbpx
Kompleksowa<br/>trzydniowa<br/>METAMORFOZA
Powrót do oferty

Kompleksowa
trzydniowa
METAMORFOZA

Przygoda, dzięki której zyskasz dogłębną pomoc
najlepszych specjalistów od wizerunku:
fryzjera, wizażystki i stylistki.
Na końcu całą Twoją przemianę zwieńczymy
profesjonalną sesją zdjęciową.

Więcej

Szczegółowy opis usługi

Metamorfoza to usługa, która stanowi coś więcej niż tylko wymianę ubrań i nową fryzurę. To kompleksowa odnowa Twojego wizerunku, w zgodzie z tym kim jesteś i co swoim wyglądem chciałabyś zakomunikować światu.

Właśnie dlatego cały proces rozpoczniemy od rozmowy, w trakcie której ustalimy Twoje potrzeby i oczekiwania. Spędzimy z Tobą trzy dni, w trakcie których skorzystasz z kompleksowego pakietu moich usług.

Pierwszego dnia dokonamy przeglądu Twojej szafy, lub walizki z ubraniami, jeżeli nie jesteś z Krakowa.

Następnego dnia wybierzemy się na zakupy oraz na indywidualną lekcję makijażu dopasowaną do Twojej cery oraz urody.

Trzeciego dnia zmienimy Twoją fryzurę oraz przygotujemy Cię do profesjonalnej sesji zdjęciowej, która będzie zwieńczeniem Twojej Metamorfozy.

Zofia Kulewicz

TOP PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych […]

WIĘCEJ O ZOFII

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Informacje o usłudze

„Twoje zadowolenie jest dla mnie wyzwaniem.
Poświęcę Ci tyle uwagi ile będziesz potrzebować, by odnaleźć to czego szukasz.”

Rzetelność

Rzetelność

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie. W obiektywny sposób ocenię walory i mankamenty Twojej sylwetki. Dowiesz się ode mnie, których fasonów powinnaś/powinieneś unikać, a które podkreślą Twoje atuty.

Elastyczność

Elastyczność

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar, dlatego nigdy nie narzucam klientom swojego stylu. Chcę poznać Twoją wizję i stworzyć stylizację zgodną z Twoim charakterem, tak aby nowy wizerunek współgrał z Twoją osobowością.

Dostępność

Dostępność

Stawiam na kompleksowość swoich usług i pozostaje w kontakcie ze swoimi klientkami. To naturalne, że w pierwszych tygodniach po wspólnych zakupach możesz mieć wątpliwości. Napisz maila lub zadzwoń, a ja doradzę Ci najlepiej jak potrafię.

Dyskrecja

Dyskrecja

Wielu klientów ceni sobie dyskrecję. Jako osobista stylistka mogę zagwarantować Ci współpracę w warunkach pełnej poufności. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Uczciwość

Uczciwość

Przed rozpoczęciem zakupów wyznaczysz budżet, w ramach którego znajdę dla Ciebie najlepsze dostępne zestawy. Wyszukam ubrania, które w mojej ocenie najlepiej do Ciebie pasują, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie stylizacji.

Szybkość

Szybkość

Moja usługa to oszczędność czasu. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży odzieżowej bardzo szybko podejmuję decyzję. Wiem, gdzie zabrać Cię na zakupy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems