fbpx
Przegląd szafy <br /> Zakupy ze Stylistką
Powrót do oferty

Przegląd szafy
Zakupy ze Stylistką

To dwudniowa usługa, dzięki której będziemy miały najpierw okazję dogłębnie poznać Twój dotychczasowy styl oraz nawyki zakupowe, a następnie pomożemy Ci udoskonalić Twój wizerunek na wspólnych zakupach nowych ubrań.

Więcej

Szczegółowy opis usługi

Przegląd szafy oraz wspólne zakupy to dwudniowa usługa, dzięki której osiągniesz wiele korzyści!  Spotykamy się w wybranym przez Ciebie mieście z jedną ze stylistek z naszego zespołu ZOPHIA.

Dowiesz się, jaki rodzaj ubrań najlepiej pasuje do Twojej sylwetki oraz poznasz szereg wskazówek, dzięki którym Twój wizerunek będzie spójny i dopasowany. Podczas przeglądu szafy pozbędziesz się ubrań, które z różnych względów nie powinny dłużej znajdować się w Twojej garderobie, zwalniając przy okazji miejsce na nowe ubrania, po które wspólnie wyruszymy do galerii handlowej.

W trakcie zakupów nie tylko pomogę Ci wybrać odpowiednie ubrania, ale również udzielę Ci wielu wskazówek, dzięki którym nauczysz się łatwo dobierać poszczególne elementy garderoby w gotowe zestawy, tak aby wyglądać modnie i stylowo.

Zofia Kulewicz

TOP PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych […]

WIĘCEJ O ZOFII

Basia Kawka

PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Basia Kawka. Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i […]

WIĘCEJ O BASI

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Informacje o usłudze

„Twoje zadowolenie jest dla mnie wyzwaniem.
Poświęcę Ci tyle uwagi ile będziesz potrzebować, by odnaleźć to czego szukasz.”

Rzetelność

Rzetelność

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie. W obiektywny sposób ocenię walory i mankamenty Twojej sylwetki. Dowiesz się ode mnie, których fasonów powinnaś/powinieneś unikać, a które podkreślą Twoje atuty.

Elastyczność

Elastyczność

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar, dlatego nigdy nie narzucam klientom swojego stylu. Chcę poznać Twoją wizję i stworzyć stylizację zgodną z Twoim charakterem, tak aby nowy wizerunek współgrał z Twoją osobowością.

Dostępność

Dostępność

Stawiam na kompleksowość swoich usług i pozostaje w kontakcie ze swoimi klientkami. To naturalne, że w pierwszych tygodniach po wspólnych zakupach możesz mieć wątpliwości. Napisz maila lub zadzwoń, a ja doradzę Ci najlepiej jak potrafię.

Dyskrecja

Dyskrecja

Wielu klientów ceni sobie dyskrecję. Jako osobista stylistka mogę zagwarantować Ci współpracę w warunkach pełnej poufności. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Uczciwość

Uczciwość

Przed rozpoczęciem zakupów wyznaczysz budżet, w ramach którego znajdę dla Ciebie najlepsze dostępne zestawy. Wyszukam ubrania, które w mojej ocenie najlepiej do Ciebie pasują, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie stylizacji.

Szybkość

Szybkość

Moja usługa to oszczędność czasu. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży odzieżowej bardzo szybko podejmuję decyzję. Wiem, gdzie zabrać Cię na zakupy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems