fbpx
Przegląd szafy <br /> Zakupy ze Stylistką
Powrót do oferty Standard

Przegląd szafy
Zakupy ze Stylistką

To dwudniowa usługa, dzięki której będziemy miały najpierw okazję dogłębnie poznać Twój dotychczasowy styl oraz nawyki zakupowe, a następnie pomożemy Ci udoskonalić Twój wizerunek na wspólnych zakupach nowych ubrań.

Więcej

Szczegółowy opis usługi

Przegląd szafy oraz wspólne zakupy to dwudniowa usługa, dzięki której osiągniesz wiele korzyści!  Spotykamy się w wybranym przez Ciebie mieście z jedną ze stylistek z naszego zespołu ZOPHIA.

Dowiesz się, jaki rodzaj ubrań najlepiej pasuje do Twojej sylwetki oraz poznasz szereg wskazówek, dzięki którym Twój wizerunek będzie spójny i dopasowany. Podczas przeglądu szafy pozbędziesz się ubrań, które z różnych względów nie powinny dłużej znajdować się w Twojej garderobie, zwalniając przy okazji miejsce na nowe ubrania, po które wspólnie wyruszymy do galerii handlowej.

W trakcie zakupów nie tylko pomogę Ci wybrać odpowiednie ubrania, ale również udzielę Ci wielu wskazówek, dzięki którym nauczysz się łatwo dobierać poszczególne elementy garderoby w gotowe zestawy, tak aby wyglądać modnie i stylowo.

Zofia Kulewicz

TOP PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych […]

WIĘCEJ O ZOFII

Basia Kawka

PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Basia Kawka. Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i […]

WIĘCEJ O BASI

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Informacje o usłudze

„Twoje zadowolenie jest dla mnie wyzwaniem.
Poświęcę Ci tyle uwagi ile będziesz potrzebować, by odnaleźć to czego szukasz.”

Rzetelność

Rzetelność

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie. W obiektywny sposób ocenię walory i mankamenty Twojej sylwetki. Dowiesz się ode mnie, których fasonów powinnaś/powinieneś unikać, a które podkreślą Twoje atuty.

Elastyczność

Elastyczność

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar, dlatego nigdy nie narzucam klientom swojego stylu. Chcę poznać Twoją wizję i stworzyć stylizację zgodną z Twoim charakterem, tak aby nowy wizerunek współgrał z Twoją osobowością.

Dostępność

Dostępność

Stawiam na kompleksowość swoich usług i pozostaje w kontakcie ze swoimi klientkami. To naturalne, że w pierwszych tygodniach po wspólnych zakupach możesz mieć wątpliwości. Napisz maila lub zadzwoń, a ja doradzę Ci najlepiej jak potrafię.

Dyskrecja

Dyskrecja

Wielu klientów ceni sobie dyskrecję. Jako osobista stylistka mogę zagwarantować Ci współpracę w warunkach pełnej poufności. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Uczciwość

Uczciwość

Przed rozpoczęciem zakupów wyznaczysz budżet, w ramach którego znajdę dla Ciebie najlepsze dostępne zestawy. Wyszukam ubrania, które w mojej ocenie najlepiej do Ciebie pasują, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie stylizacji.

Szybkość

Szybkość

Moja usługa to oszczędność czasu. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży odzieżowej bardzo szybko podejmuję decyzję. Wiem, gdzie zabrać Cię na zakupy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
McKinsey & Company
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems