fbpx
Przegląd szafy<br />Zakupy ze Stylistką<br />Gotowe stylizacje
Powrót do oferty

Przegląd szafy
Zakupy ze Stylistką
Gotowe stylizacje

Kompleksowa usługa premium skierowana do osób, które po przeglądzie szafy i wspólnych zakupach potrzebują gotowych spersonalizowanych zestawów dostosowanych do różnych okazji na bazie zarówno dotychczasowych, jak i nowo zakupionych ubrań. 

Więcej

Szczegółowy opis usługi

Dzięki tej kompleksowej usłudze, stojąc przed szafą pełną ubrań, już nigdy nie powiesz,  że „nie masz się w co ubrać!”.
Spotykamy się w wybranym przez Ciebie mieście z jedną z naszych stylistek z teamu ZOPHIA.

Najpierw dokonamy przeglądu zawartości Twojej szafy i pozbędziemy się ubrań, które nie pasują do Twojej sylwetki oraz współczesnych trendów w modzie. Następnego dnia wybierzemy się na wspólne zakupy w poszukiwaniu nowych, modnych ubrań, które stanowić będą idealne dopełnienie tych, które zostawiliśmy w Twojej szafie.

Dodatkowo, po zakupach stylistka przyjedzie do Ciebie do domu w celu stworzenia kilkunastu-kilkudziesięciu zestawów stworzonych na bazie zarówno dotychczasowych, jak i nowo zakupionych ubrań.

 

Zofia Kulewicz

TOP PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Zofia Kulewicz. Prowadzę markę ZOPHIA Osobista Stylistka, która w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych […]

WIĘCEJ O ZOFII

Basia Kawka

PERSONAL SHOPPER

Cześć! Nazywam się Basia Kawka. Z zawodu inżynier, z pasji – stylistka. Już w dzieciństwie organizowałam mini sesje zdjęciowe i […]

WIĘCEJ O BASI

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Wybierz stylistkę oraz miasto
aby wyświetlić cenę.

Informacje o usłudze

„Twoje zadowolenie jest dla mnie wyzwaniem.
Poświęcę Ci tyle uwagi ile będziesz potrzebować, by odnaleźć to czego szukasz.”

Rzetelność

Rzetelność

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie. W obiektywny sposób ocenię walory i mankamenty Twojej sylwetki. Dowiesz się ode mnie, których fasonów powinnaś/powinieneś unikać, a które podkreślą Twoje atuty.

Elastyczność

Elastyczność

Dla każdego z nas piękno ma inny wymiar, dlatego nigdy nie narzucam klientom swojego stylu. Chcę poznać Twoją wizję i stworzyć stylizację zgodną z Twoim charakterem, tak aby nowy wizerunek współgrał z Twoją osobowością.

Dostępność

Dostępność

Stawiam na kompleksowość swoich usług i pozostaje w kontakcie ze swoimi klientkami. To naturalne, że w pierwszych tygodniach po wspólnych zakupach możesz mieć wątpliwości. Napisz maila lub zadzwoń, a ja doradzę Ci najlepiej jak potrafię.

Dyskrecja

Dyskrecja

Wielu klientów ceni sobie dyskrecję. Jako osobista stylistka mogę zagwarantować Ci współpracę w warunkach pełnej poufności. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Uczciwość

Uczciwość

Przed rozpoczęciem zakupów wyznaczysz budżet, w ramach którego znajdę dla Ciebie najlepsze dostępne zestawy. Wyszukam ubrania, które w mojej ocenie najlepiej do Ciebie pasują, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie stylizacji.

Szybkość

Szybkość

Moja usługa to oszczędność czasu. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży odzieżowej bardzo szybko podejmuję decyzję. Wiem, gdzie zabrać Cię na zakupy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zaufali nam

Deloitte
Loake
Kruk
PZU
Eldar
Braun
Lancerto
Atrium Promenada
Electrolux
Wólczanka
Benefit Systems